Ulotka - jak powinna wyglądać?

kolportaż ulotek

 

Ulotki powinny się charakteryzować przede wszystkim przejrzystością, ich zawartość powinna być jednakże nie tylko łatwo widoczna, lecz również zrozumiała dla każdego. 

Wbrew pozorom, może to sprawić dużo trudności osobie niewykwalifikowanej, dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się z tym do profesjonalistów, którzy zadbają zarówno o szatę graficzną, jak i o odpowiednie ułożenie zamieszczonych na niej tekstów.  Gdy ten etap masz już za sobą zleć kolportaż ulotek profesjonalnej agencji.

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

MY – ONE MLN – jesteśmy po to, by zmienić ten sposób myślenia. W pierwszej kolejności tworzymy unikalną strategię kolportażu. Opieramy ją na danych o Twoim biznesie (grupa docelowa, cechy produktu lub usługi, konkurencja, sezonowość), następnie przechodzimy do określenia rejonu dystrybucji ulotek. Żeby ograniczyć do minimum kontakt telefoniczny, jako jedyni na rynku udostępniamy wszystkie materiały online. Jednym kliknięciem, zweryfikujesz aktualną pozycję ulotkarzy, sprawdzisz dokumentację zdjęciową.

Powiązane wpisy