rodzaj reklamy- Reklama pneumatyczna

Reklama pneumatyczna dmuchana, dmuchaniec. Mobilny pneumatyczny nośnik reklamy outdorowej. Bardzo szybki w montażu. Jest łatwy w transporcie. Zapakowany ma małe gabaryty. Jest lekki i efektowny. Stosowany na wszelkich imprezach plenerowych. Eksponowany na krótki okres.

atrapy produktów – najczęściej wybierane formy atrap to: wypełniona powietrzem maskotka, wizytówka firmy, logo firmowe, sztandarowy produkt firmy, znak towarowy.

balony – najpopularniejszy i jednocześnie najtańszy nośnik reklamy pneumatycznej. Kulisty kształt umożliwia wielokrotne powtórzenie grafiki widocznej z każdej strony.

bramy – często wykorzystywane są jako tło na wszelkiego typu imprezach, głównie sportowych, pełniąc rolę punktu określającego start lub metę.

ekrany – stosowane jako nadmuchiwany banner reklamowy, łatwy w obsłudze, mobilny, chętnie wykorzystywany na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych.

namioty – funkcjonalne i praktyczne, nie wymagają ciężkich, trudnych w transporcie i uciążliwych stelaży do rozstawiania, dobre rozwiązanie dla stoisk targowych.

skywizboard – bezzałogowy balon na ogrzane powietrze, posiada płaskie ściany boczne, przeznaczone do ekspozycji wielkoformatowych reklam. Jest mocowany do ziemi linami. Unosi się nad ziemią na wysokość od kilkunastu do kilkudziesięciu metrów. Wypełniony jest ogrzanym przez palnik gazowy powietrzem.

sterowiec reklamowy – efektowny i efektywny nośnik reklamy. zdalnie sterowany o wielkości 10-11 m może być z powodzeniem wykorzystywany przez większość firm. Ponieważ sterowiec taki może latać znacznie niżej niż jego załogowy odpowiednik, więc z ziemi jest przynajmniej równie dobrze widoczny.

windman – (skydancer) to dynamicznie poruszająca się na wietrze humanoidalna postać chwieja, przyciągający wzrok tancerz poruszający się rytmicznie z porywami wiatru.

 

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

MY – ONE MLN – jesteśmy po to, by zmienić ten sposób myślenia. W pierwszej kolejności tworzymy unikalną strategię kolportażu. Opieramy ją na danych o Twoim biznesie (grupa docelowa, cechy produktu lub usługi, konkurencja, sezonowość), następnie przechodzimy do określenia rejonu dystrybucji ulotek. Żeby ograniczyć do minimum kontakt telefoniczny, jako jedyni na rynku udostępniamy wszystkie materiały online. Jednym kliknięciem, zweryfikujesz aktualną pozycję ulotkarzy, sprawdzisz dokumentację zdjęciową.

Powiązane wpisy