Etap ulotki - projektowanie

Projektowanie ulotek

Przede wszystkim ty jako klient musisz pamiętać ,aby w całym tekście używać tej samej czcionki w maksymalnie dwóch kolorach oraz jednakowych odstępów między wersami i akapitami. Dzięki temu twoja ulotka nie będzie wyglądać na tandetną , czy " przedobrzoną ". Jeśli boisz się popełnić jakikolwiek błąd w projektowaniu ulotki , zdaj się na osoby , które na co dzień projektują ulotki i inne rodzaje reklam

Co do zdjęć - powinny być one dobrej , odpowiedniej do druku jakości . I jeśli choć trochę sądzisz że na ekranie monitora wygląda i prezentuje się nieźle , lecz jeśli po wydrukowaniu , będą spikselowane , wyrzucisz pieniądze w błoto . Dlatego najczęściej osoby , które chcą stworzyć dobrą ulotkę czy broszurę , kierują takie rzeczy do grafików lub do agencji reklamowej która ma w sowich szeregach odpowiednie osoby od projektowania ulotek.

Jednym z ważnych elementów projektowania i samego projektu jest logo , ono jest ważnym elementem wizerunkowym danej firmy albo i Twojej firmy . Powinno zawsze znajdować się na czołowej pozycji w folderach i odbyć w najwyższej jakości wydruku. 

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

MY – ONE MLN – jesteśmy po to, by zmienić ten sposób myślenia. W pierwszej kolejności tworzymy unikalną strategię kolportażu. Opieramy ją na danych o Twoim biznesie (grupa docelowa, cechy produktu lub usługi, konkurencja, sezonowość), następnie przechodzimy do określenia rejonu dystrybucji ulotek. Żeby ograniczyć do minimum kontakt telefoniczny, jako jedyni na rynku udostępniamy wszystkie materiały online. Jednym kliknięciem, zweryfikujesz aktualną pozycję ulotkarzy, sprawdzisz dokumentację zdjęciową.

Powiązane wpisy