Jak nie popełnić błędy w e-mailu marketingowym

Jeśli jesteś  odpowiedzialny za wysyłkę kampanii mailingowych? A nie widzisz popełnionych błędów w e-mailu marketingowym – ale tez nie zamierzasz je przeczytać , bo wydają ci się że są dobrze napisane i nie dotyczą ciebie ? Zapoznaj się z nimi, zapisz, zapamiętaj, a zapewniam Cię, że Twoje kampanie będą bardziej efektywne.

 1. Wysyłka kampanii mailingowej mimo braku zgody

Nie wysyłaj maili z baz których pozyskałaś od kogoś , zrób sam bazę, w tedy masz szansę że mail będzie odebrany dobrze. Bazy buduj naturalnie i sukcesywnie .

 1. Bark wymaganych elementów wiadomości

Kolejnym błędem, który zalicza się do najpoważniejszych, jest brak dwóch istotnych elementów, które powinny pojawić się w treści wiadomości ,a  mianowicie stopki zawierającej informacje o Twojej firmie oraz linku wypisu z newslettera.

 1. Bark dostosowania do urządzeń mobilnych
 2. Błędy językowe i błędy wyświetlania się grafik
 3. Techniczne błędy w treści wiadomości
 4. Brak strategii
 5. Zły Wygląd wiadomości
 6. Wysyłanie samej grafiki
 7. Wysyłanie “wszystkiego do wszystkich”
 8. Niezbieranie lub niewykorzystywanie danych o swoich subskrybentach
 9. Błędy w treściach dynamicznych

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

MY – ONE MLN – jesteśmy po to, by zmienić ten sposób myślenia. W pierwszej kolejności tworzymy unikalną strategię kolportażu. Opieramy ją na danych o Twoim biznesie (grupa docelowa, cechy produktu lub usługi, konkurencja, sezonowość), następnie przechodzimy do określenia rejonu dystrybucji ulotek. Żeby ograniczyć do minimum kontakt telefoniczny, jako jedyni na rynku udostępniamy wszystkie materiały online. Jednym kliknięciem, zweryfikujesz aktualną pozycję ulotkarzy, sprawdzisz dokumentację zdjęciową.

Powiązane wpisy