Rodzaj materiału reklamowego

Materiał reklamowy - folder lub broszura

Powinieneś zadać sobie pytanie , co chcesz stworzyć :Ulotki  (folder) lub broszurę . Najczęściej , na folder składa się papier formatu A4, złożony na trzy , zawierający rozmaite  zdjęcia i informacje . Jeśli folder jest efektywny i zawiera zrównoważoną ilość informacji i zdjęć, to znaczy że folder został zrobiony poprawnie. Jeśli znajdzie się w nim zbyt dużo informacji i elementów , to nie spełni on swojej funkcji , będzie nudny , a przekaz niejasny dla odbiorcy. 

Broszura natomiast ten rodzaj reklamy pozwoli ci na umieszczenie w niej wszelkich informacji oraz większej ilości zdjęć. Ale koszt broszury jest inny od kosztu ulotki . Ale ceny się różnią w agencjach reklamy między sobą więc najlepiej trzeba poszukać która najlepiej oferta pasuje dla ciebie.

Zatem jeśli jesteś klientem , który promuje rabat , czy tez podstawowe usługi swojej firmy , folder jest lepszym rozwiązaniem . Musisz tylko rozważyć jak skutecznie przekazać najistotniejsze informacje.

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

MY – ONE MLN – jesteśmy po to, by zmienić ten sposób myślenia. W pierwszej kolejności tworzymy unikalną strategię kolportażu. Opieramy ją na danych o Twoim biznesie (grupa docelowa, cechy produktu lub usługi, konkurencja, sezonowość), następnie przechodzimy do określenia rejonu dystrybucji ulotek. Żeby ograniczyć do minimum kontakt telefoniczny, jako jedyni na rynku udostępniamy wszystkie materiały online. Jednym kliknięciem, zweryfikujesz aktualną pozycję ulotkarzy, sprawdzisz dokumentację zdjęciową.

Powiązane wpisy