Ulotki

Ulotki jest drukiem służącym celom propagandowym bądź informacyjnym, przeznaczonym do szybkiego rozpowszechniania, o niewielkiej objętości, zazwyczaj w formie kartki, lub rozkładanej broszurki nie przekraczającej 4 stron. Przekazuje ona niezbędne informacje o działalności instytucji, firmy albo organizacji politycznej, lub zapowiada jakieś wydarzenie. Ulotki najczęściej informują o wydarzeniach kulturalnych (koncertach, repertuarze teatrów lub kin), wydarzeniach politycznych (wiecach, zgromadzeniach, marszach, protestach), zawierają informacje turystyczne, asortyment towarów lub usług, dane katalogowe bądź prospekty handlowe opisujące pojedynczy produkt lub ofertę firmy. Najczęstszym sposobem kolportażu ulotek jest ich wykładanie w miejscach publicznych, (poczekalniach, sklepach, na klatkach schodowych), czy też rozdawanie na ulicach. Stanowią tańszą alternatywę dla plakatu i broszury.

Dystrybucja ulotek jest różna w każdych agencjach reklamowych , też zależy jaki format , jaki papier itd . Cena zależy właśnie o tego , ale i też od ilości ulotek do wydrukowania lub tez do odebrania i rozwożenia w danej miejscowości. Dlatego każda  z agencji reklamowych ma na swoich stronach dystrybucje ulotek cennik ich .  Dystrybucja ulotek może być na terenie np. Warszawy , czyli będzie to dystrybucja ulotek warszawa , ale też może być w innej miejscowości w Polsce. Można też się dowiedzieć bezpośrednio przez telefon od osoby w agencji jak by wyglądała dystrybucja ulotek w danej miejscowości itd. Dlatego zawsze trzeba szukać odpowiedniej agencji reklamowej .

 

 

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

MY – ONE MLN – jesteśmy po to, by zmienić ten sposób myślenia. W pierwszej kolejności tworzymy unikalną strategię kolportażu. Opieramy ją na danych o Twoim biznesie (grupa docelowa, cechy produktu lub usługi, konkurencja, sezonowość), następnie przechodzimy do określenia rejonu dystrybucji ulotek. Żeby ograniczyć do minimum kontakt telefoniczny, jako jedyni na rynku udostępniamy wszystkie materiały online. Jednym kliknięciem, zweryfikujesz aktualną pozycję ulotkarzy, sprawdzisz dokumentację zdjęciową.

Powiązane wpisy