Dystrybucja Reklamy

Najpierw wyjaśnijmy czym jest dystrybucja reklamy ? 

Dystrybucja reklamy – rozpowszechnianie za pośrednictwem Internetu wszelkich materiałów promujących określony podmiot lub jego działalność lub jego produkty lub usługi lub produkty pozostające w jego dyspozycji .

Kolejnym pytaniem czy łatwo taką dystrybucje reklamy dotrzeć do odbiorcy ?

Wbrew pozoru nie jest łatwo z dotarciem reklamy do ustalonej grupy osób , nie należy do prostych zadań.Jest to proces bardzo  skomplikowany , reklamowanie produktu. Są to zadania które muszą być ustalone na początku , czyli chodzi o ustalenie kanałów dystrybucji materiałów reklamowych bo od tego należy kształt całej kampanii reklamowej. Do dyspozycji agencji reklamowej są radio, telewizja, internet, poczta elektroniczna i tradycyjna, billboardy, słupy ogłoszeniowe, powierzchnie reklamowe wewnątrz i z zewnątrz pojazdów, w tym także komunikacji miejskiej. Agencje reklamowe mają duży arsenał jeśli chodzi o różne środki wykorzystywania reklamy, ale to już zależy od osoby która będzie wybierać jaki typ reklamy chce. Każda dystrybucja reklamy jest dopasowana do klienta ,np ulotka dopasowana do potrzeby klienta . Agencje też mają za zadanie dotrzeć do rozpoznanej grupy docelowej ,muszą zarówno jej treść, jak i wygląd dopasować do branży klienta, ale też do specyfiki  jego odbiorców oferty. I rozpoznane w wyniku dokładnej analizy cechy grupy docelowej w podobny sposób decydują o drodze kolportażu. W ten sposób możemy zadbać o to ,by materiały reklamowe faktycznie miały szanse przynieść bardzo pozytywne rezultaty.

Dlatego ulotki , po mimo rosnącej internetowej reklamy , nadal są uważane za jedno z najlepszych dostępnych na rynku rozwiązań marketingowych. Inwestując w nie, trzeba jednak uważnie zaplanować ich projekt, wykonanie i dystrybucję, by móc liczyć na szybkie i pozytywne efekty.

 

 

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

MY – ONE MLN – jesteśmy po to, by zmienić ten sposób myślenia. W pierwszej kolejności tworzymy unikalną strategię kolportażu. Opieramy ją na danych o Twoim biznesie (grupa docelowa, cechy produktu lub usługi, konkurencja, sezonowość), następnie przechodzimy do określenia rejonu dystrybucji ulotek. Żeby ograniczyć do minimum kontakt telefoniczny, jako jedyni na rynku udostępniamy wszystkie materiały online. Jednym kliknięciem, zweryfikujesz aktualną pozycję ulotkarzy, sprawdzisz dokumentację zdjęciową.

Powiązane wpisy