Triki w Marketingu

Co nas skłania do kupienia określonych produktów. Składają nie na to różne czynniki, np. zniżki , lepsza cena itd. Ale też zależy od odpowiedni wystroju wnętrz, relaksująca muzyka, piękne zapachy, gratisy i tańsze produkty – to tylko kilka spośród masy sztuczek, jakie stosują sprzedawcy, aby zwiększyć swoje zyski w sprzedaży. Często nie zdajemy sobie sprawy , że idąc do sklepu wokół na jest wiele trików psychologicznych i handlowych mają za zadanie skłonić nas do kupienia określonych produktów. Aby bardziej przyciągnąć uwagę klientów, właściciele sklepów sieciowych itd. , często prześcigają się w wymyślaniu różnorodne psychologicznych chwytów marketingowych. Często jest tak , że producenci zrobią wszystko , aby przyciągnąć klienta do kupienia produktów.To są klika sztuczek, które często używają producenci :

  1. Sztuka eksponowania towarów
  2. Odpowiedni wystrój wnętrz
  3. Dobra reklama produktu lub sklepu
  4. Dobrze zaprezentowany produkt np. przez hostessy

Często producenci wybierają do zareklamowania produktów hostessy do wydawania ulotek ich. To jest najlepsza reklama firmy , którą najczęściej wybierają. Hostessy mają za zadanie zaprezentowania produktów, także przyciągnięcia klientów, a także jak najlepiej zaprezentowania firmę. Takie działania są też dobre do eksponowania towarów przez hostessy. 

 

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

MY – ONE MLN – jesteśmy po to, by zmienić ten sposób myślenia. W pierwszej kolejności tworzymy unikalną strategię kolportażu. Opieramy ją na danych o Twoim biznesie (grupa docelowa, cechy produktu lub usługi, konkurencja, sezonowość), następnie przechodzimy do określenia rejonu dystrybucji ulotek. Żeby ograniczyć do minimum kontakt telefoniczny, jako jedyni na rynku udostępniamy wszystkie materiały online. Jednym kliknięciem, zweryfikujesz aktualną pozycję ulotkarzy, sprawdzisz dokumentację zdjęciową.

Powiązane wpisy