Wynajem Hostess - co dalej

wynajem hostess

Gdy Hostessa kończy 30 lat staje się osobą mało atrakcyjną w branży. Kariera przypada przeważnie na lata 16 - 28 lat. Dziewczyny powinny zajmować w tym wieku pracować na wielu pokazach  mody i bankietach, aby zarobić wystarczającą liczbę pieniędzy umożliwiającą przejście na tak wczesną emeryturę. 

Zdarzają się przypadku, że dany Klient chce osoby z dużym doświadczeniem. Wynajem Hostess w tym przypadku to zadanie bardzo trudne. Nawet renomowane agencje hostess jak Warsaw Media House mają z tym problem. 

 

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

MY – ONE MLN – jesteśmy po to, by zmienić ten sposób myślenia. W pierwszej kolejności tworzymy unikalną strategię kolportażu. Opieramy ją na danych o Twoim biznesie (grupa docelowa, cechy produktu lub usługi, konkurencja, sezonowość), następnie przechodzimy do określenia rejonu dystrybucji ulotek. Żeby ograniczyć do minimum kontakt telefoniczny, jako jedyni na rynku udostępniamy wszystkie materiały online. Jednym kliknięciem, zweryfikujesz aktualną pozycję ulotkarzy, sprawdzisz dokumentację zdjęciową.

Powiązane wpisy